niedziela, 14 lutego 2016
Text Size

Aktualności

Najbliższe wydarzenia:

- 3 marca 2016, Katowice, szkolenie z zakresu MAR, MAD, Transparency II. Więcej informacji po kliknięciu

2016.03.03 Banner 1024x768

- 5 kwietnia 2016 w Katowicach, odbędzie się III Spotkanie Klubu Członków Rad Nadzorczych. Temat przewodni: "Rada Nadzorcza a badanie sprawozdania finansowego". Rejestracja po kliknięciu. 

5.04.2016

 

 

- Pan Piotr Rybicki będzie panelistą podczas Konferencji Wall Street 20, tematyka: rachunkowość kreatywna (kliknij po więcej informacji) 

1050x240 3

 

- Już dziś zapraszamy na VI Konferencję Rada Nadzorcza, która odbędzie się 8 listopada 2016 w Katowicach. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z ubiegłorocznej piątej edycji (kliknij)

Europerspektywy12.2015.jpg

 

Warto zobaczyć: 

- Rozmowę z Andrzejem S. Nartowskim - Człowiekiem Corporate Governance 2015 - przeprowadzoną podczas V Konferencji Rada Nadzorcza w Katowicach o zaufaniu do rynku kapitałowego i nowych Dobrych Praktykach spółek (link do wortalu relacjeinwestorskie.org.pl)

- Relacja z V Konferencji Rada Nadzorcza (5.11.2015 w Katowicach) - a działo się naprawdę dużo (link na stronę Konferencji) 

- Rozmowę z Piotrem Rybickim - Prezesem Zarządu NadzórKorporacyjny.pl Sp. z o.o. na łamach miesięcznika Controlling i Zarządzanie - nt. współpracy controllingu z radą nadzorczą (link na stronę miesięcznika)

 

Ponadto: 

- 15 października 2015 roku odbyła się gala X edycji konkursu "The Best Annual Report 2014". Pan Piotr Rybicki był jednym z członków Kapituły konkursu. Gratulacje dla nagrodzonych!

 - Pan Piotr Rybicki był panelistą podczas V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (12-14.10.2015 Katowice)

- Akademia Kompetencji Czlonków Zarządów Spółek Kapitałowych - zapraszamy na szkolenia - NadzórKorporacyjny.pl Sp. z o.o Patronem Merytorycznym Akademii

- Pan Piotr Rybicki był gościem Macieja Głogowskiego w programie EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka w dniu 10.09.2015 w TokFm.pl (audycja do wysłuchania po kliknięciu)

- Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Panem Piotrem Rybickim udzielonym portalowi relacjeinwestorskie.org.pl (13.07.2015) - "Czy Rada daje radę?

- Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą książką Pana Piotra Rybickiego pt. "Sprawozdanie finansowe. Jak czytać". Informacje szczegółowe (kliknij) oraz zamówienia (kliknij)

- Studia podyplomowe dla członków rad nadzorczych to projekt organizowany przez NadzórKorporacyjny.pl Sp. z o.o. we współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Informacje szczegółowe tutaj

 

Ponadto aktywnie uczestniczymy w następujących wydarzeniach: Business Dialog, Stowarzyszenie Inwestorów IndywidualnychDyrektor Finansowy RokuEuropejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

                                    

 baner-ksiazka

 

A