wtorek, 13 października 2015
Text Size

Aktualności

 V-konferencja-KRN-baner

 

- Pan Piotr Rybicki był gościem Macieja Głogowskiego w programie EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka w dniu 10.09.2015 w TokFm.pl (audycja do wysłuchania po kliknięciu)

- Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Panem Piotrem Rybickim udzielonym portalowi relacjeinwestorskie.org.pl (13.07.2015) - "Czy Rada daje radę?

- O sprawozdaniach zarządu - również na portalu relacjeinwestorskie.org.pl (11.08.2015)

  

- Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą książką Pana Piotra Rybickiego pt. "Sprawozdanie finansowe. Jak czytać". Informacje szczegółowe (kliknij) oraz zamówienia (kliknij)

 

- Studia podyplomowe dla członków rad nadzorczych to projekt organizowany przez NadzórKorporacyjny.pl Sp. z o.o. we współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Informacje szczegółowe tutaj

 

- Zapraszamy na szkolenia z zakresu finansów organizowane we współpracy z firmą AVENHANSEN. Informacje szczegółowe (kliknij)

 

Ponadto aktywnie uczestniczymy w następujących wydarzeniach: Business Dialog, Stowarzyszenie Inwestorów IndywidualnychDyrektor Finansowy RokuEuropejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

                                    

 baner-ksiazka

 

A