niedziela, 29 listopada 2015
Text Size

Aktualności

12 stycznia 2016 roku o godz. 16.30, w Katowicach, odbędzie się II Spotkanie Członków Rad Nadzorczych, spotkanie noworoczne. Zapraszamy wszystkich członków rad nadzorczych. Temat przewodni spotkania: "Zmiany w 2016 roku istotne dla członków rad nadzorczych" Rejestracja na stronie (kliknij)

 barer-rn-16x9

- Wszystko o V Konferencji Rada Nadzorcza na stronie http://konferencjaradanadzorcza.pl/

- 15 października 2015 roku odbyła się gala X edycji konkursu "The Best Annual Report 2014". Pan Piotr Rybicki był jednym z członków Kapituły konkursu. Gratulacje dla nagrodzonych!

 - Pan Piotr Rybicki był panelistą podczas V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (12-14.10.2015 Katowice)

- Akademia Kompetencji Czlonków Zarządów Spółek Kapitałowych - zapraszamy na szkolenia - NadzórKorporacyjny.pl Sp. z o.o Patronem Merytorycznym Akademii

- Pan Piotr Rybicki był gościem Macieja Głogowskiego w programie EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka w dniu 10.09.2015 w TokFm.pl (audycja do wysłuchania po kliknięciu)

- Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Panem Piotrem Rybickim udzielonym portalowi relacjeinwestorskie.org.pl (13.07.2015) - "Czy Rada daje radę?" 

- Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą książką Pana Piotra Rybickiego pt. "Sprawozdanie finansowe. Jak czytać". Informacje szczegółowe (kliknij) oraz zamówienia (kliknij)

- Studia podyplomowe dla członków rad nadzorczych to projekt organizowany przez NadzórKorporacyjny.pl Sp. z o.o. we współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Informacje szczegółowe tutaj

- Zapraszamy na szkolenia z zakresu finansów organizowane we współpracy z firmą AVENHANSEN. Informacje szczegółowe (kliknij)

 

Ponadto aktywnie uczestniczymy w następujących wydarzeniach: Business Dialog, Stowarzyszenie Inwestorów IndywidualnychDyrektor Finansowy RokuEuropejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

                                    

 baner-ksiazka

 

A